Navigácia

Voľné pracovné miesta

Edujobs.sk - kompletná ponuka práce na našej škole

 • Naučme sa triediť v triede

   

  Naučme sa triediť v triede

  Vážení rodičia projekt Občianskeho združenia pri ZŠ a MŠ Javorová alej uspel v 5. ročníku grantového programu nadácie Tesco "Vy rozhodujete My pomáhame" a bol zaradený medzi tri projekty o ktorých budú zákazníci hlasovať.

   Od 21.01.2019 nás môžete podporiť vhodením hlasovacieho žetónu do nádoby projektu "Naučme sa triediť v triede". Nádoba bude umiestnená v predajniach Tesco OC Vajnoria, Čierna Voda Ivanka pri Dunaji .

  Prečo by ste mali podporiť práve náš projekt?

  Naučme deti triediť odpad už v škole /škôlke a stane sa to pre ne rovnako prirodzené ako umývanie zúbkov a rúk. Radi by sme deťom v ZŠ a MŠ Javorová alej zakúpili nádoby na triedený zber odpadu a naučili ich odpad správne triediť. Zároveň budú môcť deti sledovať koľko odpadu v triede vyprodukujú a koľko ho vedia vytriediť. Deti budú mať možnosť vlastným pričinením prispieť k ochrane životného prostredia, čím podporíme budovanie ich zodpovedného vzťahu k svojmu okoliu.

  Aj vďaka Vášmu hlasu môžeme získať od Nadácie Tesco až 1200 Eur na kúpu nádob na triedenie odpadu pre ZŠ a MŠ Javorová alej .

  Ďakujeme OZ pri ZŠ a MŠ Javorová alej

  Katarína Bálintová

 • Environmentálni experti - aktivita ,,Kráľovstvo včiel "

  V školskom roku 2018/2019 sa naša škola zapojila do projektu s názvom Environmentálni experti. Vďaka tomuto projektu hneď v novom roku do našej školy v rámci projektu pricestovala putovná celoslovenská hra ,,Kráľovstvo včiel“ .Svoje vedomosti zo života, chovu a ochrane včielok si smeli  vyskúšať všetci žiaci našej školy. Dozvedeli sa veľa nového nielen o tom, ako funguje včelia rodina počas roka, ale aj  čo je pastva, aké nástroje používa včelár pri práci, overili sme si sily v poznávaní medonosných kvetov, stromov...V hre niet porazených! Veríme, že získanými vedomosťami z nás vyrastú múdri mladí ľudia, ktorí si vážia prírodu :-) 

 • Vianočná akadémia 2018

  Slávnostná vianočná akadémia - dobrá nálada a pocit hrdosti na svoje deti

  ZŠ s MŠ Chorvátsky Grob, Školská 4 ,900 25 Chorvátsky Grob,21.12.2018

  Prítomní si mohli vychutnať spev, moderný i ľudový tanec, hru na flaute, harmonike  či pôvabné tanečné vystúpenia.

  Vianoce sú obdobím, počas ktorého sa každý snaží byť s blízkymi, keď si uvedomujeme silu priateľstva, lásky, úcty a obetavosti. Atmosféra týchto dní je plná spomienok i očakávaní a nič nie je bežné ani všedné, napriek tomu, že Vianoce sú každý rok. Tíško prichádza tento zvláštny čas, keď sa stretávajú rodiny, príbuzní a známi, keď si sadáme k spoločnému stolu, aby sme sa tešili z jedinečnej sily, ktorej hovoríme rodinné puto. ZŠ s MŠ Chorvátsky Grob v tomto predvianočnom období zorganizovala Vianočnú akadémiu, ktorá sa uskutočnila dňa 21.12.2018 v Kostole sv. Jána Pavla II a v Kostole Krista Kráľa. Naši šikovní žiaci v spolupráci s pedagógmi pripravili program bohatý na rozličné vystúpenia. Prítomní si tak mohli vychutnať spev, moderný i ľudový tanec, hru na flaute, gitare, harmonike  či pôvabné tanečné vystúpenia.  Na konci si účinkujúci spolu s prítomnými zaspievali Tichú noc. Rodičia, ale aj ostatní hostia si domov odniesli  skvelú predvianočnú náladu a pocit hrdosti na svoje deti.

   

  vedenie školy

 • Prednáška o včelách

  Fenomenálne včely

  Všetci vieme, aký veľký a nenahraditeľný význam majú pre človeka včely.

  Porozprávať o včelách, o ich fungovaní  v úli a ich význame prišli v decembri našim deťom porozprávať členovia organizácie APIS CARPATICA.

  Okrem toho, že sa žiaci dozvedeli veľa zaujímavostí, mohli ochutnať oblátky s medom a vyrobiť si vlastnú sviečku.

  Deti boli nadšené, s veľkým záujmom sledovali výklad, video i činnosti, ktoré mali včelári pripravené. Z celého srdca ĎAKUJEME Apis Carpatica a tešíme sa na spoluprácu aj v budúcnosti!

  RNDr. Katarína Katinová 

  20.12.2018

   

 • Vianočné prianie

  Vianočné prianie

  ZŠ s MŠ Chorvátsky Grob Vám praje pokojné vianočné sviatky a šťastný Nový rok 2019

   

   

 • Pozvánka na Vianočnú akadémiu 2018

  Vážení milí rodičia a priatelia školy !

  Srdečne vás pozývame na Vianočnú akadémiu, ktorá sa uskutoční dňa 21.12.2018. Vianočná akadémia na Javorovej aleji sa začne o 9:00 v Kostole sv. Jána Pavla II., na Školskej o 10:30 v Kostole Krista Kráľa. Tešíme sa na vašu účasť.  

 • Vianočné trhy v našej škole 15.12.2018

  Do galérie Vianočné trhy v našej škole 15.12.2018 boli pridané fotografie.

 • Mikuláš v ZŠ s MŠ Chorvátsky Grob

  Mikuláš v ZŠ s MŠ Chorvátsky Grob!

  Už je to veru tak. Aj naše deti  sa dnes dočkali. Každá trieda si pod vedením triednej pani učiteľky pripravila program pre Mikuláša. Detské očká svietili od radosti a očakávania už od rána. Príde? Nezabudne na nás? A naozaj prišiel – milý pán Mikuláš, krásny anjelik a nezbedný čertík. Prišiel a rozdával nielen darčeky, ale aj úsmevy na všetky strany. A deti sa tešili, recitovali, spievali, usmievali sa.......

  Touto cestou by sme sa chceli veľmi pekne poďakovať OZ pri ZŠ a MŠ Chorvátsky Grob a OZ pri ZŠ a MŠ  Javorová alej za prekrásne mikulášske balíčky, ktoré venovali našim deťom. Ďakujeme všetkým pani učiteľkám a aj ochotným rodičom.

  Takisto veľké ďakujeme patrí obecnému úradu, že zabezpečil skvelého Mikuláša, krásneho anjelika a čertíka nezbedníka. Boli ste výborní!

  Ďakujeme patrí aj firmám BoniFructi - Dobré Jablká,  Bio obchod Kengurka, Zelovoc Červené Jabĺčko.

  Veríme, že si takúto skvelú akciu zopakujeme opäť o rok!

  vedenie školy

   

 • Prekvapenie pre naše deti

  Takto vyzera decembrové predmikulášske prekvapenie pre naše deti :)

  ...vedenie školy

 • OZNAM MŠ

  O Z N A M

   

  Vážení rodičia,

  materská škola bude v dňoch od 27.12.2018 do 04.01.2019 (vrátane) uzatvorená. 

   

  T.j. MŠ bude v prevádzke do 21. 12. 2018 (piatok pred vianočnými sviatkami) a opäť otvorená od 07. 01. 2019 (pondelok).

   

  PRÍSPEVOK na čiastočnú úhradu nákladov spojených s pobytom dieťaťa v MŠ​ (60 € mesačne) BUDE v mesiacoch DECEMBER a JANUÁR UPRAVENÝ nasledovne:

  december 2018 – 42, 86 €,

  január 2019 – 49, 56 €.

   

  Dôrazne žiadame rodičov, aby príspevok na čiastočnú úhradu nákladov spojených s pobytom dieťaťa v MŠ za mesiace december 2018 a január 2019 uhrádzali v prepočítanej výške.

  Pozn.: Príspevok na čiastočnú úhradu nákladov spojených s pobytom dieťaťa v MŠ sa neuhrádza za predškolákov.

  vedenie školy

   

 • POĎAKOVANIE - NOC V ŠKOLE

  Dobrý deň,

  rada by som v mene Rodičovskej rady ZŠ a MŠ Školská POĎAKOVALA vedeniu školy a všetkým pani učiteľkám a vychovávateľkám, ktoré sa podieľali na NOCI v ŠKOLE z piatka na sobotu 23.- 24.11.2018, za ich dokonalú prípravu, jedinečné nápady, plné nasadenie a bezchybnú organizáciu celej akcie. 

  Vďaka takýmto akciám chodia naše deti s radosťou do školy a neberú ju len ako povinnosť.

  My, rodičia, si veľmi vážime prístup VÁS, učiteľov, ktorí by ste mohli tráviť voľný čas so svojimi rodinami a VY si vyberiete akciu, ktorá si vyžaduje plné nasadenie a veľkú zodpovednosť. Sme veľmi radi, že tvoríte spolu dobrý tím. Cítia to naše deti a s nimi aj my - ich rodičia.

  ĎAKUJEME a tešíme sa na ďalšie akcie :-)

  Rodičovská rada, ZŠ a MŠ Školská

 • ŠKOLSKÉ VIANOČNÉ TRHY

  ŠKOLSKÉ   VIANOČNÉ   TRHY  

  Srdečne Vás pozývame na školské vianočné trhy, ktoré sa budú konať 15.12.2018 (sobota) v čase od 12:00h do 16:00obidvoch budovách našej školy na prízemí.

  Môžete si zakúpiť rôzne hand made výrobky, perníčky, vianočné ozdoby a  dekorácie, ktoré deti s pani učiteľkami pre vás pripravia. Samozrejme, do stánku svojej triedy môžu prispieť aj šikovné mamičky či babičky. Peniaze, ktoré si vyzbierajú vo svojom stánku, si môžu deti  použiť na vlastné aktivity – napríklad na školský koncoročný výlet.

  Tešíme sa na Vás!

  vedenie školy

   

   

 • HLASUJME ZA NAŠU ŠKOLU

  Milí žiaci, milí rodičia a priatelia školy!

  Naša škola dostala veľmi dôležitú úlohu.  Ak ju splní, dostane sa na úplne nový level. Bude vybavená najmodernejšou počítačovou učebňou, revolučným interaktívnym riešením, tlačiarňami, vizualizérom  a všetkým, čo k tomu patrí. V hodnote  až 7 000 eur. A to nie je všetko. Vy a každý jeden z nás, môže vyhrať ďalšie vecné  ceny ako napríklad  hráčsky PC , notebook, smartphone, elektrickú kolobežku, tlačiareň a 100 ďalších skvelých cien.

  Jediné, čo musíme spraviť, je navštíviť stránku www.nanovylevel.sk  a   ZAHLASOVAŤ za našu školu.

  Ďakujeme za každý jeden hlas!

  vedenie školy

 • Riaditeľské voľno žiakom 6.-8. ročníka 21.11.2018

  Oznámenie o udelení riaditeľského voľna  21.11.2018  pre žiakov 6.- 8. ročníka

  Chcela by som Vás  informovať o udelení  riaditeľského voľna dňa 21.11.2018 (streda) v súlade so zákonom 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní  žiakom  6. – 8. ročníka ZŠ s MŠ Chorvátsky Grob a to z dôvodu  celoslovenského   testovania   žiakov   piateho   ročníka.

  Piataci (stravníci) budú obedovať v jedálni na Školskej. Žiaci 6. - 8. ročníka (stravníci) budú hromadne odhlásení zo stravy.

  Mgr. Monika Svorad

  riaditeľ školy

 • TRIEDNY AKTÍV rodičov ZŠ k 1/4 šk. roka 2018/2019

  5.11.2018 (pondelok) sa uskutoční triedny aktív rodičov v kmeňových triedach žiakov v nasledovných časoch:

  17:00 h Javorová alej

  18:00 h Školská 4

  Triedny aktív bude zameraný na hodnotenie výchovno-vzdelávacej činnosti  žiakov k prvému štvrťroku.

  vedenie školy

   

 • OZNAM - RIADITEĽSKÉ VOĽNO 29.10.2018

  Z pozície riaditeľky Základnej školy s materskou školou v Chorvátskom Grobe, v súlade so zákonom 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní, udeľujem všetkým žiakom základnej školy z prevádzkových dôvodov

  dňa 29.10.2018 (pondelok) riaditeľské voľno.

  Zároveň Vám oznamujem, že v uvedený deň nebude v prevádzke ani školská jedáleň ani školský klub detí. Z obedov budú deti na tento deň hromadne odhlásené. Materská škola v prevádzke bude.

  Mgr. Monika Svorad

  riaditeľka školy

 • POĎAKOVANIE - brigáda 6.10.2018

  POĎAKOVANIE

  Srdečne ďakujeme všetkým, ktorí prišli v sobotu 6.10. na brigádu a sadili stromy v areáli našej školy. Veľké ĎAKUJEME patrí Vám všetkým! Špeciálne by sme sa chceli poďakovať aj našim veľkým pomocníkom, ktorí sadili bylinky -- Terezke, Miškovi a Kajke :)

 • Účelové cvičenie 1. a 2. stupeň -- 9.10.2018 -- Pohyb a pobyt v prírode

 • Imatrikulácia prváčikov 8.10.2018

  V obidvoch budovách školy dnes prebehla slávnostná imatrikulácia našich najmenších prváčikov za "riadnych"  žiakov našej školy.

  Na ich štúdijnej ceste im želáme veľa úspechov, radosti, bádania, vedomostí, ale aj nových kamarátov a krásnych usmievavých chvíľ.

  Viac fotiek nájdete tu:  https://photos.app.goo.gl/gMXdNFMQmmfe2h1V7

  vedenie školy

 • Okresné kolo - cezpoľný beh

  Prvýkrát v histórii našej školy sa naši siedmaci a ôsmaci  zúčastnili 3.10. športovej súťaže v cezpoľnom behu žiakov ZŠ družstiev a jednotlivcov - okresné kolo v Senci na Slnečných jazerách.

  Ako team sme skončili na 8. mieste, jednotlivci skončili na 17., 20. a 23. mieste z 27 účastníkov.

  Možno to nie je veľké víťazstvo, ale veľmi sa tešíme, že sme sa ako ešte stále neplnoorganizovaná škola zapojili a nezostali sme úplne na chvoste.

  Chlapcom a aj pani učiteľke srdečne gratulujeme, prajeme ešte veľa podobných športových súťaží a hlavne chuť športovať.

   

   

strana:

Novinky

Kontakt

 • ZÁKLADNÁ ŠKOLA S MATERSKOU ŠKOLOU CHORVÁTSKY GROB
  Školská 4
  900 25 Chorvátsky Grob
 • mobil riaditeľ školy: 0911533680
  e-mail:
  riaditel@skolachorvatskygrob.sk
  zastupcazs@skolachorvatskygrob.sk

  zástupca pre materskú školu:
  02/45 996 410
  e-mail zástupca materskej školy: zastupcams@skolachorvatskygrob.sk
  telefón elokovanej Materskej školy Javorová alej:
  0911 964 966
  telefón elokovanej Materskej školy Rubínova:
  0901 708 789

  TELEFÓN - Javorová alej - ZBOROVŇA
  0911933061

  ODHLASOVANIE STRAVY:
  do 7:45 h
  vedúca školskej jedálne: J. Hamzová
  telefón: 0911 655 173
  e-mail:
  jedalen@skolachorvatskygrob.sk

  EKONÓM ŠKOLY:
  ekonomicke@skolachorvatskygrob.sk

  ŠKOLSKÝ KLUB DETÍ
  javorkova@skolachorvatskygrob.sk

  FACEBOOK STRÁNKA:
  ZŠ s MŠ Chorvátsky Grob

  SPRÁVCA ASC AGENDY:
  ascagenda.ch.grob@gmail.com

Fotogaléria