• Oznam

• Rodičia, ktorí boli na zápise do MŠ si môžu prísť prevziať rozhodnutie v dňoch 28. - 30.6.2023 v čase od 7,30 do 14,30.

Ďakujeme.

• Ukončenie školského roka

• Vážení rodičia,

týmto by sme Vás chceli informovať ohľadom organizácie posledného školského dňa t.j. 30.06.2023:

• ranný školský klub je v bežnej prevádzke t.j. 6.45 – 8.00 hod.
            • slávnostné ukončenie školského roka 2022/2023 sa uskutoční o 8.00 hod. na školskom dvore  /je možná účasť aj rodičov/
            • následne sa  žiaci presunú do tried s triednym učiteľom, kde  absolvujú slávnostnú triednickú hodinu s ukončení cca o 9.30 hod.
            • potom  žiaci odchádzajú domov
            • školský klub detí a školská jedáleň dňa 30.06.2023 už nebudú v prevádzke

Prajeme Vám pekné letné prázdniny a ďakujeme za spoluprácu

• Javorka cup

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Javorka cup.

Tímy mladších a starších žiakov sa v piatok 23.6.2023 zúčastnili na 2. ročníku futbalového turnaja Javorka CUP. Predviedli svoje futbalové umenie a vzorne reprezentovali našu školu v súbojoch s družstvami zo ZŠ s MŠ Javorová alej a ZŠ Kataríny Brúderovej Vajnory. Tak ako v prvom ročníku, aj tento rok, Vajnory vyhrali všetky svoje zápasy, ovládli celý turnaj a my sme skončili na krásnom 2. mieste.

Zostava a výsledky tímu mladších žiakov

Marek Skáčik z 3.A, Lukáš Repiský, Tomáš Nižnan, Matúš Turinič, Marek Varga a Šimon Varga zo 4.A

ZŠ s MŠ Chorvátsky Grob   0:2   ZŠ Kataríny Brúderovej Vajnory

ŽŠ s MŠ Chorvátsky Grob   3:1   ŽŠ s MŠ Javorová alej

Zostava a výsledky tímu starších žiakov

Šimon Antalík, Matvii Melnychuk a Shaban Murati zo 7.A, Juraj Hlavica, Martin Chrtiansky a Peter Magát z 8.A

ZŠ s MŠ Chorvátsky Grob   2:3   ZŠ Kataríny Brúderovej Vajnory

ZŠ s MŠ Chorvátsky Grob   3:0   ZŠ s MŠ Javorová alej

Ďakujeme, chalani.

• Volejbalový zápas - Staršie žiačky vs. Učitelia

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Volejbalový zápas.

Vo štvrtok 22.6.2023 sa odohral volejbalový zápas, slúžiaci na spopularizovanie tohto krásneho športu medzi našimi žiakmi, ktorí na zápase vytvorili príjemnú divácku kulisu. Zápas inicioval a zároveň aj rozhodoval pán Mazúch. Za tím starších žiačok nastúpili: Patrícia Hromadová a Diana Hunová zo 7.A, Karin Aksamitová, Bibiana Čepelová, Jana Hanusová, Melánia Kajanová, Lucia Múčková, Paula Tkáčová a Anna Natália Váchová z 8.A. Za tím učiteľov hrali: Lenka Antalíková, Lenka Bordáčová, Simona Fornerová, Laura Halkovičová, Juliana Kancková, Gajane Križanová, Viliam Malovec a Matúš Milý. Mnohé zo starších žiačok sa volejbalu venujú dlhodobo, čo sa samozrejme prejavilo aj na ihrisku. Predviedli krásny, kombinačný volejbal a zápas zaslúžene vyhrali. Hoci, učitelia sa nedali zahanbiť a boli častokrát vyrovnaným súperom. V každom prípade však vyhrali pohyb, šport, hra fair play a príjemný, spoločne strávený čas.

Staršie žiačky – Učitelia 2:1 (25:21, 25:18, 20:25)

• Športový deň

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Športový deň.

V utorok 20.6.2023 sa na škole uskutočnil športový deň, ktorý opäť preveril atletickú všestrannosť našich žiakov. Žiaci súťažili v nasledujúcich disciplínach: beh na 50m (1. a 2 ročník 40m), beh na 300 m (1. a 2. ročník 200m), člnkový beh 4x10m, hod kriketovou loptičkou, hod medicinbalom, preskok cez švihadlo, trojskok z miesta znožmo, kľuky a sed-ľah. Neskôr si nesúťažne zahrali futbal, precvičovali volejbal, či len tak sa zabávali. Samozrejme, nechýbalo ani chutné občerstvenie.

Víťazmi v súťaži atletickej všestrannosti sa v jednotlivých triedach stali:

1.A - Alexej Barabas, Polina Ryndenko
            1.B - Adam Pavlík, Barbora Compľová a Elena Vargová (obe žiačky mali rovnaký počet bodov)
            2.A - Marko Nižňanský, Izabela Barcziová
            3.A - Lukáš Sobolič, Kristína Ovčíková
            4.A - Marek Varga, Rebeka Antalíková
            5.A - Dominik Kacerle, Hana Križanová
            5.B. - Adam Barabas, Lea Mališková
            6.A - Michael Mazúch, Olívia Nemcová
            7.A - Vladimír Križan, Patrícia Hromadová
            8.A - Branislav Škandera, Karin Aksamitová
            9.A - Tomáš Gálik, Juliana Kacerlová

Za realizáciu tohto krásneho podujatia ďakujeme pánovi Mazúchovi, vedeniu školy, zamestnancom obecného úradu, nášmu OZtku a všetkým zúčastneným rodičom a pedagógom.