• Schránka DÔVERY

• Trápi Ťa niečo? V škole, doma, medzi kamošmi? Potrebuješ pomôcť alebo poradiť? Vieš o nejakom probléme, ktorý potrebuje riešenie? Máš nejaký nápad, pripomienku, kritiku?

Každá ťažká situácia sa dá vyriešiť.

Vždy je fajn ak sa svojim problémom zdôveríme dospelej osobe. Rodičovi, učiteľovi alebo niekomu inému, komu dôverujeme. Niekedy však možno nie je niekto taký je nablízku, niekedy nám možno chýba trochu odvahy a niekedy možno chceme ostať v anonymite.

Naša školská schránka dôvery je tu, aby Ti pomohla.

Odkaz, ktorý do schránky napíšeš dostane výchovný poradca na našej škole, Matúš Milý.

Odkaz na schránku: KLIKNI SEM​​​​​​​

• SCHRÁNKA DÔVERY SA RIADI TÝMITO PRAVIDLAMI:

• 1. ČOKOĽVEK, ČO ŤA TRÁPI, AKÝKOĽVEK PROBLÉM, ALEBO NÁPAD, VÝZVU, PRIPOMIENKU, KRITIKU, OŠETRI VEĽKOU DÁVKOU SLUŠNOSTI, NAPÍŠ DO FORMULÁRA, KTORÝ NÁJDEŠ NIŽŠIE, A ODOŠLI.

2. ODKAZ MÔŽE BYŤ PODPÍSANÝ, ALE AJ ANONYMNÝ. NEZABÚDAJ, ŽE RIEŠIŤ SA BUDÚ LEN SLUŠNÉ ODKAZY.

3. PRE DORUČENIE ODPOVEDE UVEĎ EMAILOVÚ ADRESU, KAM TI VÝCHOVNÝ PORADCA ODPOVEĎ POŠLE. DO ANONYMNÝCH ODKAZOV NAPÍŠTE ASPOŇ ZNAK, ALEBO HESLO, O KTOROM VIETE LEN VY, PRÍPADNE TRIEDU.

4. DO ODKAZU TIEŽ NAPÍŠTE, KOMU JE URČENÝ (AK SI ŽIADAŠ KONKRÉTNU ODPOVEĎ OD RIADITEĽA ŠKOLY, OD ZÁSTUPCOV, OD JEDNOTLIVÝCH VYUČUJÚCICH ALEBO OD VÝCHOVNÉHO PORADCU  NEZABUDNI TO TAM NAPÍSAŤ).

5. ODPOVEDE BUDÚ DORUČENÉ TÝM, KTORÍ SA PODPÍSALI OSOBNE ALEBO NA EMAIL (AK HO UVEDÚ).