• POĎAKOVANIE - NOC V ŠKOLE

• Dobrý deň,

rada by som v mene Rodičovskej rady ZŠ a MŠ Školská POĎAKOVALA vedeniu školy a všetkým pani učiteľkám a vychovávateľkám, ktoré sa podieľali na NOCI v ŠKOLE z piatka na sobotu 23.- 24.11.2018, za ich dokonalú prípravu, jedinečné nápady, plné nasadenie a bezchybnú organizáciu celej akcie.

Vďaka takýmto akciám chodia naše deti s radosťou do školy a neberú ju len ako povinnosť.

My, rodičia, si veľmi vážime prístup VÁS, učiteľov, ktorí by ste mohli tráviť voľný čas so svojimi rodinami a VY si vyberiete akciu, ktorá si vyžaduje plné nasadenie a veľkú zodpovednosť. Sme veľmi radi, že tvoríte spolu dobrý tím. Cítia to naše deti a s nimi aj my - ich rodičia.

ĎAKUJEME a tešíme sa na ďalšie akcie :-)

Rodičovská rada, ZŠ a MŠ Školská

• ŠKOLSKÉ VIANOČNÉ TRHY

• ŠKOLSKÉ   VIANOČNÉ   TRHY

Srdečne Vás pozývame na školské vianočné trhy, ktoré sa budú konať 15.12.2018 (sobota) v čase od 12:00h do 16:00obidvoch budovách našej školy na prízemí.

Môžete si zakúpiť rôzne hand made výrobky, perníčky, vianočné ozdoby a  dekorácie, ktoré deti s pani učiteľkami pre vás pripravia. Samozrejme, do stánku svojej triedy môžu prispieť aj šikovné mamičky či babičky. Peniaze, ktoré si vyzbierajú vo svojom stánku, si môžu deti  použiť na vlastné aktivity – napríklad na školský koncoročný výlet.

Tešíme sa na Vás!

• HLASUJME ZA NAŠU ŠKOLU

• Milí žiaci, milí rodičia a priatelia školy!

Naša škola dostala veľmi dôležitú úlohu.  Ak ju splní, dostane sa na úplne nový level. Bude vybavená najmodernejšou počítačovou učebňou, revolučným interaktívnym riešením, tlačiarňami, vizualizérom  a všetkým, čo k tomu patrí. V hodnote  až 7 000 eur. A to nie je všetko. Vy a každý jeden z nás, môže vyhrať ďalšie vecné  ceny ako napríklad  hráčsky PC , notebook, smartphone, elektrickú kolobežku, tlačiareň a 100 ďalších skvelých cien.

Jediné, čo musíme spraviť, je navštíviť stránku www.nanovylevel.sk  a   ZAHLASOVAŤ za našu školu.

Ďakujeme za každý jeden hlas!

• Riaditeľské voľno žiakom 6.-8. ročníka 21.11.2018

• Oznámenie o udelení riaditeľského voľna  21.11.2018  pre žiakov 6.- 8. ročníka

Chcela by som Vás  informovať o udelení  riaditeľského voľna dňa 21.11.2018 (streda) v súlade so zákonom 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní  žiakom  6. – 8. ročníka ZŠ s MŠ Chorvátsky Grob a to z dôvodu  celoslovenského   testovania   žiakov   piateho   ročníka.

Piataci (stravníci) budú obedovať v jedálni na Školskej. Žiaci 6. - 8. ročníka (stravníci) budú hromadne odhlásení zo stravy.

Mgr. Monika Svorad