• TRIEDNY AKTÍV rodičov ZŠ k 1/4 šk. roka 2018/2019

• 5.11.2018 (pondelok) sa uskutoční triedny aktív rodičov v kmeňových triedach žiakov v nasledovných časoch:

17:00 h Javorová alej

18:00 h Školská 4

Triedny aktív bude zameraný na hodnotenie výchovno-vzdelávacej činnosti  žiakov k prvému štvrťroku.

• OZNAM - RIADITEĽSKÉ VOĽNO 29.10.2018

• Z pozície riaditeľky Základnej školy s materskou školou v Chorvátskom Grobe, v súlade so zákonom 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní, udeľujem všetkým žiakom základnej školy z prevádzkových dôvodov

dňa 29.10.2018 (pondelok) riaditeľské voľno.

Zároveň Vám oznamujem, že v uvedený deň nebude v prevádzke ani školská jedáleň ani školský klub detí. Z obedov budú deti na tento deň hromadne odhlásené. Materská škola v prevádzke bude.

Mgr. Monika Svorad

• POĎAKOVANIE - brigáda 6.10.2018

• POĎAKOVANIE

Srdečne ďakujeme všetkým, ktorí prišli v sobotu 6.10. na brigádu a sadili stromy v areáli našej školy. Veľké ĎAKUJEME patrí Vám všetkým! Špeciálne by sme sa chceli poďakovať aj našim veľkým pomocníkom, ktorí sadili bylinky -- Terezke, Miškovi a Kajke :)

• Okresné kolo - cezpoľný beh

• Prvýkrát v histórii našej školy sa naši siedmaci a ôsmaci  zúčastnili 3.10. športovej súťaže v cezpoľnom behu žiakov ZŠ družstiev a jednotlivcov - okresné kolo v Senci na Slnečných jazerách.

Ako team sme skončili na 8. mieste, jednotlivci skončili na 17., 20. a 23. mieste z 27 účastníkov.

Možno to nie je veľké víťazstvo, ale veľmi sa tešíme, že sme sa ako ešte stále neplnoorganizovaná škola zapojili a nezostali sme úplne na chvoste.

Chlapcom a aj pani učiteľke srdečne gratulujeme, prajeme ešte veľa podobných športových súťaží a hlavne chuť športovať.

• ŠARKANIÁDA

10.10.2018 bude na školskom dvore na Školskej 4 od 14:30 šarkaniáda.

Tešia sa na Vás pani vychovávateľky z ŠKD!

• IMATRIKULÁCIA PRVÁKOV

• Milí prváci, milí rodičia!

Srdečne Vás chceme pozvať na IMATRIKULÁCIU /pasovačku/ prváčikov.

Bude sa konať v pondelok 8.10. o 16:00na Javorovej aleji a o 17:00 h na Školskej v priestoroch jedálne.

Tešíme sa na Vás! O zábavu bude postarané!

• ŠARKANIÁDA - MŠ

• Milí rodičia všetkých škôlkarov!

Dňa 11.10.2018 /štvrtok/ od 16:30 h uskutočníme v spolupráci s rodinami pre deti všetkých elokovaných pracovísk MŠ na ihrisku "Lúčny koník"  ŠARKANIÁDU spojenú so zhotovovaním svetlonosov a lampiónovým sprievodom v blízkosti ZŠ s MŠ na Javorovej aleji.

Čo si treba priniesť:

šarkana, tekvicu /a iné prírodniny/, fixku, nožík, lampión, drobné občerstvenie /teplý čaj pre deti zabezpečíme/   a.......dobrú náladu.

Tešíme sa na spoločné stretnutie.

personál MŠ

Pozn.: Zodpovednosť za dieťa počas akcie preberá rodič dieťaťa.

• KURZ PLÁVANIA PRE DETI MŠ

• 22.10. - 26.10.2018 sa bude realizovať PLAVECKÝ  KURZ  v Bratislave - Petržalke. Bližšie  Informácie nájdete na nástenke pri príslušnej triede / hlavnej informačnej nástenke.

• PRIESKUM DOCHÁDZKY V MŠ

• Oznamujeme rodičom, že do 19.10.2018 /piatok/ budeme realizovať v MŠ  /formou záväzného podpisu zákonného zástupcu do tabuľky umiestnenej pri príslušnej triede MŠ/  PRIESKUM  DOCHÁDZKY DETÍ v dňoch jesenných prázdnin žiakov ZŠ -   31.10. a 2.11.2018.

V uvedených dňoch bude otvorená MŠ na Školskej /31.10./ a na Javorovej aleji /2.11./.

• POĎAKOVANIE rodičom

• Personál MŠ na Javorovej aleji ĎAKUJE všetkým rodičom detí, ktorí pomohli dňa 29.9. /sobota/ pri premiestňovaní /umiestňovaní nového nábytku v priestoroch MŠ a zabezpečení kontajnera.

• Brigáda na Javorovej aleji 6.10.2018

• Sadenie stromov

Vážení rodičia,

chceli by sme vás osloviť s prosbou o pomoc pri výsadbe stromov v areáli priestorov Javorová alej. Začíname o 9:00 h v sobotu 6.10 a je potrebné si priniesť lopatu, rýľ, hrable.

3 stromy sa budú sadiť aj na Školskú, takže budeme potrebovať pomoc aj tam.

Ďakujeme za každú pomocnú ruku!

Riaditeľské voľno

OZNAM

Z pozície riaditeľky Základnej školy s materskou školou v Chorvátskom Grobe, v súlade so zákonom 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní, udeľujem  všetkým žiakom  základnej školy z prevádzkových dôvodov

dňa 29.10.2018 (pondelok) riaditeľské voľno.

Zároveň Vám oznamujem, že v uvedený deň nebude v prevádzke ani školská jedáleň ani školský klub detí. Z obedov budú deti v tento deň hromadne odhlásené.

Materská škola v prevádzke bude.

Mgr. Monika Svorad          riaditeľka školy