• OZ pri ZŠ a MŠ Chorvátsky Grob

Poďakovania Rodičovskej rady Školská

Krásne, farebné, jedinečné, kreatívne, ale hlavne prvé a nezabudnuteľné!

Také boli prvé ŠKOLSKÉ VIANOČNÉ TRHY.

Ďakujeme všetkým pedagogickým pracovníkom za kreatívne vedenie našich detí, za obetovanie svojho voľného času pri príprave a organizácii vianočných dielní.

Pod Vašim vedením vytvorili naše deti diela, pri ktorých by sa nám ani len nesnilo, že také niečo dokážu. Tvorivé dielne v škole a v školskej družine stáli za to. Deti vyrobili nádherné veci a ich snaha a námaha bola ocenená priamo na trhoch.

Všetky deti bez rozdielu veku predviedli umenie predávať a presviedčať o výhodnosti svojich tovarov J . Boli úžasné, usmiate, pozitívne nabudené, a hlavne pracovali v tímoch.

Trhy boli výnimočné a nezabudnuteľné hlavne „dôležitosťou" našich detí. Deti sa cítili dôležito a „dospelo". Veď zarábali pre svoju triedu. A aj krásne zarobili.

Všetci, ako deti, tak i dospelí (učitelia či rodičia) môžu byť na seba hrdí. Každej triede sa podarilo nazbierať dostatok peňazí, aby si mohli užiť spoločný výlet, alebo iné tímové aktivity.

ĎAKUJEME všetkým, ktorí sa na trhoch zúčastnili, pomáhali, ale aj tým, ktorí finančne podporili naše deti!

Prvý ročník školských vianočných trhov je úspešne za nami a už teraz sa tešíme na druhý, tretí a ďalšie ročníky.

ĎAKUJEME!!!

Rodičovská rada, Školská

obchodny_vestnik_2018.pdf

OZ_-_stanovy.PDF

INFORMaCIA__pre_rodicov.docx

obcianske_zdruzenie_pouzitie_2__2009_2013_(1).xlsx

Obchodny_vestnik.PDF

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OZNAM PRE RODIČOV   žiakov  základnej školy

Schválený príspevok vo výške 25 eur na žiaka sa bude posielať na číslo účtu OZ: 1110748006/1111, IBAN: SK4211110000001110748006 do  konca októbra 2017.

Presné inštrukcie o spôsobe platieb budú zverejnené v najbližšom období. Ďakujeme.

-------------------------------------------------------------------------

Vážení rodičia a priatelia školy,

Obraciame sa na Vás so žiadosťou o poukázanie 2% z dane za rok 2015 určených pre našu materskú školu a základnú školu. Z týchto prostriedkov sme zakúpili pre potreby základnej školy učebné pomôcky - meracie pásmo, glóbus, buzola, stopky, mapa SR, matematické pomôcky, množstvo kníh do školskej knižnice, interaktívny systém MIMIO, anglické obrázkové karty v celkovej hodnote 7 417,87 EUR. Pre potreby materskej školy (Rubínová a Školská) to boli interaktívna tabuľa KIDZboard s projektorom výučbovými CD, vláčik a domček s kuchynkou, farbičky a knihy v celkovej hodnote 6 826,82 EUR.

S Vašou pomocou by sme chceli aj v tomto školskom roku pomôcť zveľadiť naše školské a predškolské zariadenie, aby  sme tak našim deťom mohli poskytovať stále kvalitnejšie vzdelanie.

Ďakujeme Vám !

Vladimíra Vydrová, predseda OZ