• OZNAM pre rodičov MŠ Školská

OZNAM pre rodičov MŠ Monarská

Všetkých rodičov, priateľov a zamestnancov našej MŠ pozývame na jesennú brigádu, ktorá sa uskutoční dňa 22.10.2022 od 9.00 do 12.00 hod. na školskom dvore. Prosíme vás, aby ste si priniesli vlastné náradie (rýľ, hrable) a predovšetkým dobrú náladu. Potešíme sa aj občerstveniu pre nás všetkých, teplý čaj zabezpečíme my.

Tešíme sa na vás.

Kolektív MŠ

OZNAM pre rodičov MŠ Školská

Pokyny k platbe MŠ:

- výška poplatku  členského príspevku pre MŠ je 50,-Eur/ školský rok/dieťa

- poplatok alebo jeho časť vraciame len v prípade ak vaše dieťa prestúpi na inú MŠ

- prosíme o uhrádzanie poplatkov do 30. novembra 2022

na číslo účtu v SLSP IBAN:  SK73 0900 0000 0050 4861 4725

do poznámky treba uviesť : meno, priezvisko dieťaťa, MŠ-trieda

Členské príspevky budú použité na aktivity, učebné a výtvarné pomôcky, zážitkové vyučovanie, exkurzie, výlety, športové a kultúrne aktivity, atď.

Za Vaše príspevky vopred ďakujeme.

Zuzana Lukáčová

Štatutár  OZ Školská CHG

OZNAM pre rodičov MŠ Monarská

Vážení rodičia,

srdečne Vás pozývame na plenárne zasadnutie rodičov a zákonných zástupcov, ktorý sa uskutoční dňa 29. 9. 2022 o 17.15 hod. v jedálni MŠ (Monarská Alej 2).

OZNAM pre rodičov MŠ Školská

Vážení rodičia,

srdečne Vás pozývame na triedny aktív rodičov a zákonných zástupcov, ktorý sa uskutoční dňa 21. 9. 2022 o 17.15 hod. v jednotlivých triedach MŠ.

Organizačné pokyny k novému školskému roku 2022/2023 pre elokované pracovisko Monarská Alej 2

Milí rodičia,

riaditeľ základnej školy s materskou školou oznamuje, že prevádzka materskej školy so súhlasom zriaďovateľa začína dňom 19. 9. 2022. Príchod detí do MŠ je v čase od 6.45 do 8.00 hod. Rodič preberá dieťa z MŠ v čase od 11.45 do 12.15 hod. alebo od 14.45 do 17.00 hod.

Čo potrebuje vaše dieťa do materskej školy :

• Všetko podpísané : prezuvky s bledou podrážkou, pyžamu (vankúšik), náhradné oblečenie (pre prípad znečistenia alebo zamokrenia+spodné prádlo), ruksak alebo igelitovú tašku na odev a iné veci detí, plastový pohár
          • Odporúčame dať dievčatám do skrinky hrebeň na česanie.

Čo do materskej školy nepatrí :

• žuvačky, tvrdé cukríky a sladkosti
          • plienky, cumlík do pusy
          • drobné predmety, ktoré by mohli vložiť do úst, nosa, ..., cenné predmety (retiazky, náramky, prstene)
          • jedlo a pitie

Pri nástupe vyplniť a podpísať :

• Adaptačný program (novoprijaté deti)
          • Evidenčný lístok, kt. je nutné doplniť fotokópiou zdravotnej poisťovne
          • Splnomocnenie
          • Prihlášku na stravovanie
          • Informovaný súhlas zákonného zástupcu
          • Vyhlásenie rodiča o bezpríznakovosti

Tešíme sa na Vás a Vaše detičky.

Dňa 6. 9. 2022 bude prerušená prevádzka MŠ z dôvodu prerušenia dodávky vody.

Za vzniknuté nepríjemnosti sa ospravedlňujeme.

Činnosť MŠ bude obnovená dňa 7. 9. 2022.

Podpisane_rozhodnutie__prerusenie__6.9.2022.pdf

Organizačné pokyny k novému školskému roku 2022/2023

Pokyny sa týkajú MŠ, ul. Školská !

Milí rodičia,

riaditeľ základnej školy s materskou školou oznamuje, že prevádzka materskej školy so súhlasom zriaďovateľa začína dňom 5. 9. 2022. Príchod detí do MŠ je v čase od 6.45 do 8.00 hod. Rodič preberá dieťa z MŠ v čase od 11.45 do 12.15 hod. alebo od 14.45 do 17.00 hod.

Čo potrebuje vaše dieťa do materskej školy:

- Všetko podpísané : prezuvky s bledou podrážkou, pyžamu (vankúšik), náhradné oblečenie (pre prípad znečistenia alebo zamokrenia + spodné prádlo), ruksak alebo igelitovú tašku na odev a iné veci detí.

- Odporúčame dať dievčatám do skrinky hrebeň na česanie.

Čo do materskej školy nepatrí :

- žuvačky, tvrdé cukríky a sladkosti

- plienky, cumlík do pusy

- drobné predmety, ktoré by mohli vložiť do úst, nosa, ..., cenné predmety (retiazky, náramky, prstene)

jedlo a pitie

Pri nástupe vyplniť a podpísať :

- Adaptačný program (novoprijaté deti)

- Evidenčný lístok, kt. je nutné doplniť fotokópiou zdravotnej poisťovne

- Splnomocnenie

- Prihlášku na stravovanie

- Informovaný súhlas zákonného zástupcu

- Vyhlásenie rodiča o bezpríznakovosti

Tešíme sa na Vás a Vaše detičky.